מתקשרת קוראת בקפה

למתקשרים יש את היכולת לחצות את המחסום הרוחני החוצץ בין העולם הזה לעולם הבא ולהחזיר באופן ישיר אינפורמציה ממה שנקרא בפי רבים מהתחום "הצד השני". בזכות יכולת זאת ביכולתם של מתקשרים להביט קדימה ואחורה לאורך ורוחב מישור הזמן והמרחב. מתקשרת קוראת בקפה יכולה למשל בעזרת עזרים מצומצמים בלבד (כוס קפה, קפה, ומיים רותחים) לראות ברמות שונות של דיוק את עברו ואת עתידו של האדם עבורו היא קוראת בקפה.

מתקשרת קוראת בקפה תוכל לעזור לכל אדם אשר מגיע להתייעץ עמה בכל נושא שיבחר. אנשים רבים מכל תחומי העיסוק מגיעים כדי לקבל ייעוץ לגבי עתידם במגוון נושאים שונים.

אנשים מתחום הפוליטיקה מגיעים כדי להתייעץ לגבי החלטות ברמה המדינית, אנשי צבא מכל הדרגים מגיעים כדי לקבל ייעוץ לגבי החלטותיהם ועתידם גם מבחינה צבאית ואפילו בנושאי קידום בתפקיד, מנהלים בכירים מחברות פרטיות מגיעים כדי לקבל ייעוץ לגבי עתיד החברה ושותפים עסקיים כדאיים ולא כדאיים, וכולם כולם מגיעים כמובן כדי להתייעץ לגבי חייהם האישיים. האם אשתי עדיין אוהבת אותי? האם הבחור שאני יוצאת איתו הוא הבחור הנכון כדי להקים משפחה? מה אני צריך לעשות כדי למצוא חן בעיני אנשים? מדוע אני לבד ולמה אין לי חברים? האם בן הזוג שלי מבלה עם נשים אחרות? כמה ילדים יהיו לי? וכן הלאה וכן הלאה, והרשימה לעולם איננה נגמרת.

צורת הייעוץ משתנה ממתקשרת קוראת בקפה אחת לשניה. חלקן מתארות בקוים כלליים את מה שהיה ומה שיהיה, וממליצות בצורה מעורפלת לאן כדאי לפנות ומתי. אחרות עשויות לתת תיאורים מדוייקים והוראות מפורטות כיצד יש לפעול ומה לומר למי, באילו נסיבות ובאילו מסיבות.

קוראת בקפה סיגלית דוד